Programlar > Cep


Alt Kategoriler Cep:
> Android (7) > Araçlar (4)
> Cep Diğer (17) > Melodi (8)
> Palm Os (0) > Pocket Pc (5)
> S40 - Oyun (27) > S40 - Program (4)
> S60 - Oyun (68) > S60 - Program (127)
> S80 - Oyun (0) > S80 - Program (0)
> Smartphone - Araçlar (22) > Smartphone - Oyunlar (3)
> Smartphone - Program (20) > Symbian (14)
> Temalar (4) > Videolar (0)
> VIQ (5) > Wallpaper - Animasyon (1)

Cep

Bu Kategorideki Yeni Dosyalar

Sony Ericsson PC Companion 2.01.217

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Dil: Türkçe
Boyut: 25.63 MB
Derece:0
Sony-Ericsson-PC-Companion-indir
PC Companion, Sony Ericsson'a ve telefon yazılımı güncelleştirmeleri, çevrimiçi kullanıcı servis bağlantıları, Sony Ericsson destek ve kullanım kılavuzları gibi operatör özelliklerine ve uygulamalarına yönelik portal görevi gören bir yazılımdır. Sony Ericsson veya operatör tarafından kullanıma sunulduklarında daha fazla uygulama indirilebilir ve eklenebilir.

PC Companion kullanarak telefonunuzu en yeni yazılım ile güncelleyebilir ve telefonunuzun güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Telefonunuzda en son yazılım olsun veya olmasın, yazılım sağlamlığını iyileştirmek için Güncelleme Servisi'ni düzenli olarak çalıştırmak iyi bir yöntemdir.
Ekleme: 12.02.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 380

Windows Vista Mobile Aygıt Merkezi 6.1

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Dil: Türkçe
Boyut: 12.06 MB
Derece:5
Windows-Vista-Mobile-Aygit-Merkezi-indir
Microsoft Windows Mobile Aygıt Merkezi, Windows Mobile kullanan (Windows Mobile 2003 veya sonrası) aygıtlarla yeni ortaklıklar kurmanızı, içerik eşitlemenizi, müzik, resim ve videoları yönetmenizi sağlar.

Windows Mobile Aygıt Merkezi, verimli bir iş verileri eşitleme platformu ile etkileyici bir kullanıcı deneyimini birleştirir. Windows Mobile Aygıt Merkezi hızlı bir şekilde yeni ortaklıklar ayarlamanıza, e-posta, kişiler ve takvim randevuları gibi iş için önemli bilgileri eşitlemenize, eşitleme ayarlarınızı kolayca yönetmenize ve işle ilgili belgeleri aygıtınızla bilgisayarınız arasında aktarmanıza yardımcı olur.

Windows Mobile Aygıt Merkezi’nin bu yeni sürümü, Windows Mobile 6 aygıtlarını desteklemeye yönelik önemli geliştirmeler ve yeni özellikler içerir. Windows Mobile Aygıt Merkezi 6.1, yalnızca Windows Vista üzerinde desteklenir.

• Windows Mobile 6 özellik desteği - Bilgi Hakları Yönetimi etkinleştirmesi - Windows Mobile 6 aygıtlarını, IRM korumalı belge ve dosyaları açmak üzere otomatik olarak yapılandırın - HTML postası – Windows Mobile 6 aygıtınızı HTML biçimli postayı eşitleyecek şeklide ayarlayın - Sertifika Kaydı - Windows Mobile 6 aygıtının o sırada bağlı olduğu bilgisayardan sertifika alın - Bilgisayara bağlı olduğunda Windows Mobile 6 aygıtında veri bağlantılarına izin verin - Akıllı telefonlar için dosya eşitlemesi – Hem dokunmatik ekranı olan hem de olmayan aygıtlar dahil olmak üzere, Windows Mobile 6 aygıtlarınızla dosya eşitleyin

• Otomatik aygıt kimliği doğrulama - Windows Mobile aygıtını, her bağlantıda aygıt kilidi PIN’ini girmek zorunda kalmadan bilgisayara bağlayın

• Ürün Kaydı - Windows Mobile aygıtınızı kaydettirerek aygıtınız için sunulan bilgi ve fırsatlardan yararlanın

Desteklenen Aygıtlar
• Windows Mobile 2003
• Windows Mobile 2003 Second Edition
• Windows Mobile 5.0
• Windows Mobile 5.0, İleti ve Güvenlik Özellik Paketi ile • Windows Mobile 6 • Windows Embedded CE 6.0
Ekleme: 12.02.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 297

BlackBerry Masaüstü Yazılımı 6.1.0

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Dil: Türkçe
Boyut: 114.9 MB
Derece:0
BlackBerry-Masaustu-Yazilimi-indir
BlackBerry® Masaüstü Yazılımı 6.0, BlackBerry akıllı telefonunuzu basit bir şekilde bağlamanızı, eşitlemenizi, yönetmenizi ve güncellemenizi sağlayan güncellenmiş arayüz ve kullanıcı dostu menü içerir.

En sevdiğiniz ortam dosyalarınızı BlackBerry® akıllı telefonunuza ve akıllı telefonunuzdan aktarın. Masaüstü iTunes veya Windows Media® dosyalarınızı aktarın ve müziğinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyın.

En sık kullandığınız veya çok sık kullanmadığınız uygulamaları BlackBerry akıllı telefonunuzda saklayın. Uygulamalar, oyunlar ve daha fazlasını ekleyin veya silin.

BlackBerry akıllı telefon yazılımınızın güncel ve güncellemeler olduğunda size hatırlatma yapan otomatik uyarılar ile sorunsuz bir şekilde çalışır halde olmasını sağlayın.

BlackBerry Masaüstü Yazılımı, Microsoft® Outlook®1, Windows® Calendar, IBM® Lotus Notes® ve Yahoo!® ile uyumludur. Ajanda bilgilerinizin her zaman eşitlenmiş olmasını sağlayın, böylece hiçbir konuyu atlamazsınız.

Yeni bir BlackBerry akıllı telefona mı geçiyorsunuz? Bir BlackBerry akıllı telefondan bir diğerine geçmek için cihaz değiştirme sihirbazını kullanın.
Ekleme: 12.02.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 264

ActiveSync 4.5

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Dil: Türkçe
Boyut: 7.51 MB
Derece:0
ActiveSync-indir
Microsoft ActiveSync ile Windows Mobile işletim sistemi yüklü cep bilgisayarlarınız ile haberleşme, dosya alışverişi, senkronizasyon ve tümüyle yönetim yapabilirsiniz.. ActiveSync ile Windows Mobile yüklü PDA cep bilgisayarınızdan program ekleyip kaldırabilir, dosya kopyalayabilirsiniz.
Ekleme: 12.02.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 278

Wifi Dosya Yöneticisi Android

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Dil: Türkçe
Boyut: 119 KB
Derece:3
Wifi-Dosya-Yoneticisi-Android-indir
Cihazınızın içeriğini sık değiştiriyorsunuz. Cihazınızın bluetoothu yok veya bluetoothun hızından memnun değilsiniz. Dosya aktarımı için cihazınızı usbden bilgisayara bağlayıp durmaktan sıkıldınız.

O halde sizin de böyle bir programa ihtiyacınız olabilir. Bu program sayesinde kablosuz ağınızı kullanarak cihazınıza dosya aktarabilir, cihazınızdan dosya alabilir, dosya sistemi üzerinde isim değiştirme, yeni klasör oluşturma, dosya/klasör silme gibi temel işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Program iki parçadan oluşur. Bir parçası Windows yüklü bilgisayarınız, diğeri Android yüklü tabletiniz/telefonunuz üzerinde çalışır.

Bu iki program soketler ve uygulama katmanında çalışan minik bir protokol yardımıyla haberleşir. Program kullanıcıyı IP adresleri ile uğraştırmaz. Kullanıcı, telefonda ve bilgisayarda programları çalıştırıp birinin verdiği 6 haneli şifreyi diğerine girer ve bağlantıyı kurar:
Başlangıç dizini, bağlantı kurulur kurulmaz listelenecek olan dizindir. Bu dizin elle değiştirilebilir veya bulunulan dizinde sağ tıklanarak "Bu Konumu Başlangıç Dizini Yap" menüsüne tıklanabilir. Bu kısma, dosya sisteminde yer almayan bir konum girilmemelidir.
Bulunulan dizine dosya yüklemek için yüklenecek olan dosya, programdaki listenin üzerine sürüklenip bırakılır. Aynı anda sadece bir dosya yüklenebilir.
Bir dosyayı silmek, indirmek veya dosyanın adını değiştirmek için dosyanın üzerine sağ tıklanıp menüden ilgili seçenek seçilir.
Dosya aktarımlarında hız, saniyede birkaç megabytea kadar çıkabilir...
Ekleme: 12.02.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 323

Vodafone Etrafımda Ne Var Android Android

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Dil: Türkçe
Boyut: 301 KB
Derece:0
Vodafone-Etrafimda-Ne-Var-Android-indir
Bulunduğunuz lokasyona en yakın ATM'yi mi arıyorsunuz? Yoksa yemek yenilebilecek bir restoran mı?

Vodafone Etrafımda Ne Var?'ı açın ve ilk çıkan ekranda kategorilerden (ATM, Hastane, Feribot...) aradığınız nokta tipini seçin. Size en yakın noktalar, en yakından uzağa doğru sıralanacaktır. Aradığınız noktayı harita üzerinde görüntüleyebilir ve tek bir dokunuşla arayabilirsiniz.

Eğer Android cihazınız varsa, yükleme öncesinde telefon üzerinden bazı ayarları yapmak gerekmektedir. Lütfen kurulum aşamasında aşağıdaki adımları takip edin.
Telefon üzerinde Menü'den "Ayarlar" -> "Uygulamalar" menüsünde bulunan "Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneği işaretlenerek aktif hale getirin. Böylece Pazar-dışı(Android market) uygulamaların yüklenilmesine izin verilmiş oluyor.(Karşınıza çıkan uyarıda "Tamam" butonuna basınız)
Telefon üzerinde Menü'den "Ayarlar" -> "Konum" menüsünde bulunan "Kablosuz ağları kullan" ve "GPS uydularını etkinleştir" seçeneklerini işaretleyerek aktif hale getirin. Kapalı mekanlarda GPS uydularına ulaşılmaması durumunda A-GPS sisteminin kullanılarak konum bilgisinin alınması sağlanır Sonrasında uygulamayı http://www.vodafo...tr/Android adresinden indirebilirsiniz.
Ekleme: 12.02.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 267

TV izle Android Uygulaması 1.4

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Dil: Türkçe
Boyut: 336 KB
Derece:3
TV-izle-Android-Uygulamasi-indir
TV izle (beta 1.4) Türk Televizyonlarını mobil cihazınızdan canlı izleyebileceğiniz bir uygulama.

DİKKAT!: Uygulamanın test sürümüdür. Uygulamayı geliştirme süreci devam etmektedir. Kanal sayısı ve çeşitleri artırılacaktır.

TV izle Flash Player'a ihtiyaç duymadan Türk televizyonlarını izleyebileceğiniz ilk Türkçe Android uygulaması. Pek yakında Flash player ile izlenebilen televizyon kanalları da TV izle uygulamasında yer bulacak. Bizi izlemeye devam edin...

Uygulamamıza eklenmesini istediğiniz kanalların yayın adreslerini (mms://, rstp, rtmp, .swf, .flv vb.) adresine gönderebilirsiniz.

Uygulamamızı beğendiyseniz lütfen puan verin, daha fazla kişiye ulaşmasına ve daha fazla gelişmesine aracı olun. Yorumlarınızda cihazı modelinizi de yazmanızı rica ederiz
Önemli Notlar: TV izleme sırasında harcanan data bağlantı ücretinden ve kota veya data paket aşımı gibi nedenlerden ortaya çıkabilecek yüklü faturalardan kullanıcı sorumludur. Uygulamayı kullanan bu sorumluluğu kabul etmiş sayılır. Daha kaliteli ve kesintisiz bir seyir için sınırsız kotalı ve kablosuz ağları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bilgi : Uygulama yeni versiyonlarla geliştirilmeye devam edecektir. Uygulamanın Dili Türkçe'dir. Gördüğünüz hataları ve önerilerinizi cihaz modeliniz ile birlikte adresine e-posta gönderebilirsiniz.Tamamen ücretisiz olarak sunulan TV izle Android uygulamasının tanıtımına destek olmak için uygulamayı (Facebook, twitter vb.) sitelerde paylaşmanızdan mutluluk ve memnuniyet duyarız. Mevcut Kanallar: TRT 1, TRT 3, Samanyolu TV, NTV, Haber Türk, atv, Kanal D, Show TV, Star TV, Kanal 7, Kanal Türk, CNBC-e, Flash TV, TRT Müzik, Cine 5, TV 5, Kanal B, Fox TV, NTV Spor, Ege TV, TRT Türk, Bilim TV, CNN Türk, Power Türk TV, Sky TV, Avrasya TV, Kanal A, Ahi TV, Çay TV, Er TV, Kay TV, Kanal 68, Ulusal Kanal, Gelişim TV, Kırşehir TV, Kordon TV, Az TV, TGRT Haber, Kanal Avrupa, Van TV, Türkmeneli TV, Belgesel TV, Günaz TV, Shopping TV, Mehtap TV, Cem TV, 24 TV, TRT Çocuk, Kanal 3, Samanyolu Haber, Yol TV, Eurosport, BRT-1 TV, BRT-2 TV, Hayat TV, Bengü Türk, Yumurcak TV, Berat TV, Ülke TV, İctimai TV, Kıbrıs Ada TV, Çizgi Film TV, Bugün TV, TRT 6, TRT Anadolu, TRT Avaz, DW-TV, Kanal 9, Bloomberg HT, TRT El Türkiye, TRT Belgesel, Kanal 7 Avrupa, TRT Spor, TRT Haber, Semerkand TV, TGRT Belgesel, Karamel TV, TRT HD, TRT Okul, Sky News, Planet Çocuk, Planet Türk, Planet Sinema, Planet Pembe, 71 Haber TV, Fox Belgesel, Saudi Quran (Mekke Canlı), Saudi Sunnah (Medine Canlı), FSM TV, BEA TV, Russia Today, HD Sinema, Kanal İslam, Kanal M, akit TV, Outlet TV, A9, Worm TV, NASA TV, Sport Time TV, Press TV, Armani TV, RTV ORA News
Ekleme: 12.02.12 Yorumlar: 1 İndirilen: 625

QQ Player Android

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Dil: İngilizce
Boyut: 5.8 MB
Derece:1
QQ-Player-Android-indir
QQ Player'ın Android işletim sistemleri için hazırlanan Mobil versiyonu AVI, FLV, MP4, 3GP, MKV, MOV gibi birçok popüler formatı destekler. En iyi mobil video oynatıcılardan biri olan QQ Player; SRT, SMI altyazı formatlarının yanısıra videoya gömülü altyazıları da başarıyla çalıştırır.

Ayrıca akıllı çekirdek teknolojisi sayesinde video formatlarını otomatik algılayarak maksimum kalitede görüntü almanızı sağlar.
Ekleme: 12.02.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 483

Nerde bu Otobüs Android İndir 1.1.1

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Dil: Türkçe
Boyut: 870 KB
Derece:0
Nerde-bu-Otobus-Android-Indir-indir
Artık duraklarda saatlerce beklemenize gerek yok! Bineceğiniz hattın otobüslerinin nerde olduğunu görmek sadece tek tık ilerinizde!

"Nerde Bu Otobüs?" uygulaması size bir çok özellik sunmaktadır. Bunlar:
Istanbul ilindeki bütün otobüs hatlarını gösterme
Hatların duraklarını harita üzerinde gösterme
Hatların güzergahını harita üzerine çizebilme
Otobüslerin yaklaşık saat kaçta duraklara vardığını gösterme
O anda o hatta çalışan otobüslerin yerlerini harita üzerinde gösterme
Otobüslerin ne tarafa doğru gitmekte olduğunu gösterme
Hat seferlerinin yaklaşık kaç dakika olduğunu gösterme

ve daha bir çok özellikleriyle karşınızda!
Ekleme: 12.02.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 338

Namaz Vakitleri Android 2.7.1

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Dil: Türkçe
Boyut: 2.28 MB
Derece:3
Namaz-Vakitleri-Android-indir
Android Markette en çok indirilen Türkçe uygulamardan biri olan Namaz Vakitleri, 203 farklı ülke için namaz vakitlerini gösterebilmektedir.

Şimdilik 1 adet widget'ı bulunan uygulamadaki vakitler Diyanet İşleri Başkanlığının resmi sitesinden alınmakta olup, barındırdığı özellik sayesinde vakti geldiğinde ezan okunmasını sağlayabilirsiniz.
Ekleme: 12.02.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 348

LANPhone 1.0.0

Lisans: ]]>Deneme]]>
Dil: Türkçe & English
Boyut: 60 KB
Derece:5
LANPhone-indir
Program, Android 2.2 üzerinde de çalışacak şekilde güncellenmiştir. LANPhone, aynı yerel alan ağına(Local Area Network) bağlı bilgisayarlar ve akıllı telefonlar üzerinde özel bir sunucu gereksinimi olmadan çalışan yazılım tabanlı sesli ve görüntülü iletişim sistemidir.

Başta sadece Windows işletim sistemli bilgisayarlar için yazılan programın, Android işletim sistemli cihazlarda çalışabilen sürümü de yayınlanmıştır. Böylece android işletim sistemli telefonlar veya tablet bilgisayarlar da LANPhone gruplarına katılabilmekte ve bu cihazlar ile görüntülü görüşmeler yapılabilmektedir.
Ekleme: 12.02.12 Yorumlar: 0 İndirilen: 286

Cep Namaz Hocası 1.0

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Boyut: 175 Kb.
Derece:4
Cep-Namaz-Hocasi-indir
Cep telefonunuzdan namazın kılınışı ve abdestin alınışını resimli ve açıklamalı öğrenebilirsiniz.

Uyumlu Modeller :


3230 - 3250 - 5500 - 6126 - 6131 - 6133 - 6230i (v.3.40) - 6260 - 6265 - 6265i - 6270 - 6280 - 6600 - 6620 - 6630 - 6670 - 6680 - 6681 - 6682 - 7260 - 7270 - 7370 - 7610 - 7700 - 7710 - 8800 - 8801 - 9300 - 9500 - E50 - E60 - E61 - E62 - E65 - E70 - N70 - N71 - N72 - N73 - N75 - N76 - N91 - N92 - N93 - N95


D750 - D750i - K550 - K550i - K608 - K608i - K750 - K750i - V600 - V608i - W600 - W600i - W800 - W800i - K610 - K610i - W550 - W550i - W700 - W700i - W710 - W710i - W810 - W810i - Z550 - Z550i - Z710 - Z710i - K700 - K700i - V800 - Z800 - Z1010 - S700 - S700i - P990 - P990i - W900 - W900i - K790 - K790i - K800 - K800i - M600 - M600i - W850 - W850i - W950 - W950i


D720 - E900 - SGH-A700 - SGH-D720 - U600


C65 - C75 - CX65 - CX70 - CX75 - M65 - M75 - P930, -S65 - S6V - SK65


C975 - C980 - E1000 - E680 - i730 - L6 - M1000 - SLVR L7 - V1050 - V975 - V975 - V980 - V980
Ekleme: 17.01.11 Yorumlar: 2 İndirilen: 1403

Java Oyunları PC'de Açma Programı 0.0.0.0

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Boyut: 1,02 MB
Derece:5
Java-Oyunlari-PC-de-Acma-Programi-indir
Java Oyunları İlk PC'de Yani (Bilgisayarınızda) Oynayın...
www.cumaliefsanes...
Ekleme: 17.01.11 Yorumlar: 1 İndirilen: 1878

Cepte Televizyon v1.5

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Boyut: 363 Kb.
Derece:3
Cepte-Televizyon-indir
Cepte televizyon izlemenizi sağlayan bir uygulama.

Tags : Cep tv, Cep televizyon, CepTV, Cep Televizyon izle, Cep video, Cep Görüntü, watching phone, watching tv, watchingphone, watchingtv
Ekleme: 17.01.11 Yorumlar: 6 İndirilen: 7186

Turbo Msn (Cep Msn) 1.92

Lisans: ]]>Demo]]>
Boyut: 161 Kb
Derece:5
Turbo-Msn--Cep-Msn--indir
Symbian Cep Telefonunuzdan kolayca MSN Messenger 'a bağlanmanızı sağlayan bir yazılım. Bu yazılım sayesinde artık cep telefonundan da sohbet etmek çok kolay olacak. Birçok telefon modeline uyumlu olması da ayrı bir avantaj.

Genel Özellikler:

Kişi ek
Ekleme: 17.01.11 Yorumlar: 0 İndirilen: 529

Sesli Yasini Şerif 2.0

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Boyut: 1.58 Mb.
Derece:4
Sesli-Yasini-Serif-indir
Sesli Yasin-i Şerif 2.0 Cep telefonunuzdan Yasin-i Şerif dinleyebilirsiniz. Dinlerken orjinal arapça halini ve mealini okuyabilirsiniz. Eklenen Özellikler: - Kolay kurulum - Sertifika problemi yok - Sure okunurken onay isteme yok - Arapça, meal ve karışık
Ekleme: 17.01.11 Yorumlar: 0 İndirilen: 1350

Cep telefonu için Windows Live Messenger 3.0

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Boyut: 343 Kb.
Derece:4
Cep-telefonu-icin-Windows-Live-Messenger-indir
Yükleme sayfasında telefonunuza uygun dosyayı seçiniz. Bazı modellerde deneme yapılmamıştır. Ancak denenilen 3 adet (ikisi java, biri symbian) telefonda başarıyla çalışmıştır.

Nokia 3230, 6260, 6600, 6630, 6670, 6680, 6681, 6682, 7610, N70, N90 and Pan
Ekleme: 17.01.11 Yorumlar: 0 İndirilen: 906

Nokia N70 İçin Full Program Paketi 1.0

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Boyut: 9311 KB
Derece:4
Nokia-N70-Icin-Full-Program-Paketi-indir
KENDİ İÇİNDE N70 TELEFONU İÇİN İŞE YARAR ÜCRETSİZ,KALİTELİ PROGRAM İÇERİR HEPSİ VİRÜS TARAMASINDAN GEÇMİŞTİR!..
Ekleme: 17.01.11 Yorumlar: 8 İndirilen: 6242

Java 3d destekli telefonlar için 57 adet 3d oyun 1.0

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Boyut: 12,60 MB
Derece:3
Java-3d-destekli-telefonlar-icin-57-adet-3d-oyun-indir
3d destekli telefonlar için tam 57 adet 3d Java oyun barındıran bir arşiv.İçinde 57 adet 3D oyun bulunmaktadır.

Destekleyen telefon modellerinden bazıları: Sony ericsson k700,k750....

Oyunlar tüm Java ve 3D destekleyen telefonlarda çalışır.

1. J
Ekleme: 17.01.11 Yorumlar: 0 İndirilen: 698

Kabe (Nokia için Tema)

Lisans: ]]>Ücretsiz]]>
Boyut: 149 KB
Derece:5
Kabe--Nokia-icin-Tema--indir
Cep telefonlarinda o Kabenin güzelligini sürekli yasamak isteyenlere güzel bir kabe temasi.
Ekleme: 17.01.11 Yorumlar: 1 İndirilen: 778

En Çok İndirilenlerYeni Eklenenler

image Outlook Express 6.0 [15010]  
image SPSS 15.0 [13179]  
image Msn Dondurucu ( Msn F... [12913]  
image GTA Mod Installer v2.2... [9711]  
image Cep Okey [9657]  
image Eşli Batak 2.0.0.8 [8581]  
image Cepte Televizyon v1.5 [7186]  
image Nokia N70 İçin Full Pr... [6242]  
image Championship Manager 0... [4427]  
image Ders dağıtım programı ... [4297]  
image CurrPortS 2.12 [18.12.2014]
image PHTML Encoder 6.4 [18.12.2014]
image DzSoft PHP Editor 4.2.7.7 [18.12.2014]
image KoolMoves 9.2.1 [18.12.2014]
image Chicken Invaders 2 2.0 [18.12.2014]
image Natalie Brooks: Kayıp Krallığın ... [18.12.2014]
image Zuma Deluxe 1.0 [18.12.2014]
image Bus Driver 1.5 [18.12.2014]
image Mario Forever 5.8 [18.12.2014]
image Icy Tower 1.5.1 [18.12.2014]
site statistics

Üye Girişi

Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Add to Google

Yorum

Program Yorumları
OSMAN - 10.06.2013 22:03:19
TEŞEKKÜRLER.
>>Devamı
onka - 07.06.2013 20:53:18
tsklr
>>Devamı
JJ - 06.06.2013 21:50:31
TAM SÜRÜMÜ YOK MUYDU[color=#009933] [/color]
>>Devamı
MAHMUT - 02.06.2013 21:42:37
ÇOK GÜZEL BİR PROGRAM
>>Devamı
serap - 01.06.2013 16:21:21
tşk
>>Devamı
Haber Yorumları
hasan - 18.06.2012 18:50:47
tşk
>>Devamı
ZAFER EREN - 11.02.2008 20:02:22
TÜRKİYEYE .... ZOR BİRAZ ŞİMDİ ONU GETİRMEK PAHALI TUTAR DİYE KİMSE GETİRMEZ YANİ HAVADA BULUT SEN O İŞİ UNUT
>>Devamı
sadettin - 27.01.2008 23:05:54
ttnet hızlansın ve kesinti olmasın
>>Devamı
LAL - 03.09.2007 20:51:16
benim başıma geldi bu olay korkunçtu çok uğraştım bide iğrenç tarafı kimse bunun virüs olduğunu anlamıyordu sürekli listemde kim varsa otomatik ola...
>>Devamı
lalezar - 20.08.2007 17:31:55
Ah Türkiyede nezaman görecez öyle hızlı interneti veya biz göre bilecezmi
>>Devamı
Resim Yorumları

Henüz yorum yazılmamış.


Edit by MuhBim
Copyright © 2007 Programyukle.Org
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.33 saniye | 53,752,975 Tekil Ziyaretçi | jQ Blog